Polecane wpisy

Tanie loty do Genewy z Berlina od 160 zł RT (easyJet)

Tanie loty do Genewy z Berlina od 160 zł RT (easyJet)

Brytyjska linia easyJet oferuje obecnie tanie przeloty do Genewy z Berlina Schonefeld. Jest to dobra okazja, aby odwiedzić jedno z najdroższych i najważniejszych miast w Europie. Zależnie od budżetu możemy udać się do Szwajcarii na 24 godziny (13-14 grudnia) lub spędzić przyjemny weekend spacerując wzdłuż niezwykle urokliwych brzegów słynnego jeziora (12-14 grudnia). Ze względu na jedną opłatę rezerwacyjną, powyższą kwotę uzyskamy kupując bilety dla dwóch osób.

Dokonując zakupu bezpośrednio na stronie przewoźnika easyjet.com warto pamiętać o prostym triku obniżającym cenę. Wyszukiwanie rozpoczynamy od wybrania połączenia z Krakowa i dopiero w następnym kroku, klikając przycisk „Dodaj więcej lotów” szukamy interesujących nas biletów. Po złożeniu podróży, usuwamy lot z Krakowa i przechodzimy dalej.

Na pokład samolotu linii easyJet możemy zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę. Wymiary bagażu nie powinny być większe niż 56 x 45 x 25cm, a jeżeli zmieścimy się w wymiarach 50 x 40 x 20cm linie gwarantują nam wniesienie pakunku do kabiny. W przeciwnym razie walizka może zostać bezpłatnie umieszczona w luku bagażowym.

Lecąc do Genewy należy wiedzieć o trzech rzeczach.

  • Po pierwsze noclegi w mieście są koszmarnie drogie, więc warto zabrać się za szukanie odpowiednio wcześnie. Najlepiej ze szklanką melisy na biurku.
  • Po drugie, gdy już nocleg mamy, to udajemy się najpierw do hotelu. Otrzymamy tam kartę uprawniającą nas do bezpłatnych przejazdów podczas całego pobytu.
  • Po trzecie po opuszczeniu samolotu szukamy specjalnego automatu. Znajduje się on w strefie przylotów i wydaje bezpłatne bilety, ważne przez 80 minut. W drugą stronę nie ma takiej opcji, wracamy na kartę z hotelu.

Berlin Genewa grudzien 2015 weekend

Berlin Genewa grudzien 2015

Berlin Genewa luty 2015