Polecane wpisy

Sztandar Pogoni Szczecin, zbiórka z nagrodami

Sztandar Pogoni Szczecin, zbiórka z nagrodami

Na stronie fans4club.com pojawiła się bardzo ciekawa akcja Pogoni Szczecin, związana ze zbiórką pieniędzy na odzyskanie sztandaru. Za każdą zakupioną cegiełkę otrzymujemy konkretny upominek.

Od 15 złotych dostępne są bilety na mecze, ale działacze postarali się również o mniej standardowe nagrody. Przy wsparciu za ~65 zł nasza pociecha może wyprowadzić piłkarzy na boisko w meczu z Legią lub Lechem. Dla młodego kibica ze Szczecina będą to na pewno niezapomniane przeżycia. Do wzięcia są też treningi z zespołem i poszczególnymi piłkarzami, konferencje prasowe itp. Kilka fajnych, nietypowych opcji dla fanów naszej piłki za wsparcie szczytnego celu.

„Klubowe barwy i historia to dla fanów każdego z zespołów największe wartości. Kibice są świadomi, że bez tych atrybutów nie ma mowy o istnieniu klubu piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia. Niezwykle ważną częścią tradycji Dumy Pomorza jest jej sztandar.

Teraz każdy z Was – Kibiców Pogoni Szczecin – może dołączyć do akcji odzyskania historycznego sztandaru Pogoni! W zamian Klub i drużyna przygotowali atrakcyjne nagrody. Zróbmy to razem – zgodnie z kibicowskim hasłem „Pogoń to MY!”. Klub jako pierwszy wziął udział w akcji.

Odzyskajmy historyczny sztandar i pozwólmy mu trafić do godnego miejsca, czyli Sali Tradycji Pogoni Szczecin. Tam każdy z kibiców będzie mógł zobaczyć go wśród innych cennych klubowych zbiorów.”

W akcję możemy zaangażować się odwiedzając adres http://fans4club.com/project-sztandar

Sztandar Pogoni Szczecin