Polecane wpisy

Sylwestrowy Budapeszt ze Szczecina za 600 zł (wycieczka autokarowa)

Sylwestrowy Budapeszt ze Szczecina za 600 zł (wycieczka autokarowa)

Sylwestrowy Budapeszt to bliźniacza oferta oferta wpisu „Sylwester w Rzymie za 600 zł ze Szczecina„. Również w tym przypadku w serwisie Groupon znajdziemy propozycję czterodniowego wyjazdu na koniec obecnego i początek nowego roku.

Za podróż do Budapesztu ze Szczecina zapłacimy w przybliżeniu 600 zł (299 zł groupon + około 250* zł opłat dodatkowych + 60 zł start ze Szczecina). W cenę wyjazdu wliczony jest transport autokarowy, noclegi ze śniadaniem, szampan i zwiedzanie. Rezerwacji dokonujemy na stronie groupon.pl.

Program wycieczki (za organizatorem):

29.12.2014 – 02.01.2015

Start: 21:30 Szczecin Parking przy Dworcu Głównym PKP.

Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki według rozkładu jazdy (podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie). Przejazd w kierunku Węgier. Przyjazd w okolice Budapesztu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie. Przejazd do Budapesztu – zwiedzanie m.in.: Plac Bohaterów (najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy), Park Miejski, Zamek Vajdahunyad (bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew nad brzegiem jeziora – z zewnątrz), Bazylika św. Stefana (największa świątynia Budapesztu), Parlament (z zewnątrz). Powrót do hotelu. Krótki czas wolny na przebranie się. Około godziny 22:00 wyjazd na powitanie Nowego Roku w centrum Budapesztu – czas wolny, zabawa indywidualna na mieście. Około godziny 02:00 powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie Budapesztu, w programie m.in.: Wzgórze Zamkowe, Starówka, Baszta Rybacka. Czas wolny. Wyjazd w kierunku Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 4: Przyjazd do kraju w godzinach rannych/przedpołudniowych – w zależności od miejsca zbiórki i warunków drogowych, atmosferycznych.

W kwocie zawarta jest opłata za opcję wycieczki ze Szczecina. Do Budapesztu możemy również wystartować w Gorzowie Wielkopolskim, wtedy cena jest o 60 zł niższa. Do Gorzowa ze Szczecina dojedziemy na własną rękę za 15 złotych (w jedną stronę) regularnie kursującymi busami.

Uwaga! Biuro nie prowadzi dokwaterowania, więc aby dokonać rezerwacji w podanej cenie, należy kupić 2 groupony. W przypadku wyjazdu tylko jednej osoby, należy kupić 1 groupon oraz dokonać dopłaty do pokoju 1-osobowego. *Dokładna lista opłat obowiązkowych i opcjonalnych znajduje się na stronie oferty.

rzym ze szczecina 299 sylwester 2014