Polecane wpisy

Sylwester w Rzymie za 600 zł ze Szczecina (noclegi, zwiedzanie, przejazd)

Sylwester w Rzymie za 600 zł ze Szczecina (noclegi, zwiedzanie, przejazd)

Jeżeli brakuje nam pomysłów na spędzenie Sylwestra, w serwisie Groupon znajdziemy ofertę czterodniowej wycieczki na przełomie 2014 i 2015 roku.

Za podróż do Rzymu ze Szczecina zapłacimy w przybliżeniu 600 zł (299 zł groupon + około 250* zł opłat dodatkowych + 60 zł start ze Szczecina). W cenę wyjazdu wliczony jest transport autokarowy, noclegi ze śniadaniem, szampan i zwiedzanie. Rezerwacji dokonujemy na stronie groupon.pl.

Program wycieczki (za organizatorem):

29.12.2014 – 02.01.2015

Start: 21:30 Szczecin Parking przy Dworcu Głównym PKP.

Dzień 1: Wyjazd według rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Włoch. Przyjazd w okolice Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Rzymu, zwiedzanie Watykanu: Bazylika św. Piotra, wejście na kopułę, groty Watykanu, grób Jana Pawła II, Bazylika Pontyfikalna św. Jana na Lateranie, Święte Schody. Powitanie Nowego Roku w centrum Rzymu. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie: m.in. Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Panteon, Kapitol, pl. Wenecki, Forum Romanum, Koloseum. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 4: Przyjazd do kraju.

W kwocie 600 złotych zawarta jest opłata za opcję wycieczki ze Szczecina. Do Rzymu możemy również wystartować w Gorzowie Wielkopolskim, wtedy cena jest o 60 zł niższa. Do Gorzowa ze Szczecina dojedziemy na własną rękę za 15 złotych (w jedną stronę) regularnie kursującymi busami.

Uwaga! Biuro nie prowadzi dokwaterowania, więc aby dokonać rezerwacji w podanej cenie, należy kupić 2 groupony. W przypadku wyjazdu tylko jednej osoby, należy kupić 1 groupon oraz dokonać dopłaty do pokoju 1-osobowego. *Dokładna lista opłat obowiązkowych i opcjonalnych znajduje się na stronie oferty.

rzym ze szczecina 299 sylwester 2014