Polecane wpisy

Sylwester last minute w Berlinie ze Szczecina od 37 złotych

Sylwester last minute w Berlinie ze Szczecina od 37 złotych

Sylwester już tuż tuż, więc przed nami ostatnia szansa na zorganizowanie sobie i znajomym wyjazdu na jedną z berlińskich imprez noworocznych. Wbrew pozorom, mimo nieodległego terminu, nie musi być to duży wydatek.

PolskiBus: Szczecin Główny – Berlin ZOB

W systemie rezerwacyjnym przewoźnika wciąż znajdują się tanie bilety umożliwiające nam zabawę do białego rana, a następnie powrót komfortowym autokarem do Szczecina. Za wyjazd o 15:45 lub 18:20 (18:15 i 20:50 na miejscu) oraz powrót o 9:35 zapłacimy 37 złotych łącznie.

Sylwester polskibus 2014

PKS Szczecin: Impreza przy Bramie Brandenburskiej

Transport dedykowany, specjalnie podstawiony autobus zawiezie nas na miejsce i zabierze z powrotem. Dobra opcja dla osób chcących na spokojnie przywitać nowy rok w stolicy Niemiec. Wyjazd o 17 ze Szczecina i około 3 z Berlina.

99 zł za podróż dla 1 osoby
189 zł za podróż dla 2 osób

Oferta PKS Szczecin jest dostępna na stronie groupon.pl

Sylwester groupon 2014

Na lotnisko Berlin Tegel i komunikacją miejską do centrum

W miarę sensowny dojazd złożymy też z połączeń firmy Interglobus obsługujących lotniska Berlin Tegel oraz Berlin Schonefeld. Ze Szczecina wyruszymy 31 grudnia o 15:00, a z Berlina 1 stycznia o 9:40. Za całość zapłacimy około 100 złotych. Do centrum miasta (w tym pod Bramę Brandenburską) dojedziemy np. autobusem BUS TXL. Koszt biletu to 2,60 EUR w jedną stronę. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie vbb.de.

Sylwester Interglobus 2014

Listę imprez odbywających się w noc sylwestrową w Berlinie można znaleźć na stronach: berlin.de oraz nye-party-berlin.com.