Polecane wpisy

Ryanair poleci ze Szczecina do Oslo Rygge w Norwegii

Ryanair poleci ze Szczecina do Oslo Rygge w Norwegii

W letnim rozkładzie irlandzkiej linii Ryanair znalazło się nowe połączenie ze Szczecina do Oslo Rygge. Niskokosztowy przewoźnik zaoferuje nam loty dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Z Oslo Rygge do Szczecina – 07:00-08:25 FR8711
Ze Szczecina do Oslo Rygge – 08:50-10:10 FR8712

Inauguracyjny lot przewidziany jest na piątek 3 kwietnia 2015 roku. Aktualnie bilety dostępne są w cenie 105 zł za przelot w jedną stronę (210 zł w dwie). Rezerwacji możemy dokonać bezpośrednio na stronie ryanair.com.

Rygge jest trzecim lotniskiem obsługującym Oslo, do którego polecimy ze Szczecina. Obecnie na trasach Szczecin-Goleniów – Oslo Torp oraz Szczecin-Goleniów – Oslo Gardermoen, kursują samoloty linii (odpowiednio) Wizz Air i Norwegian. Miejmy nadzieję, że znany z agresywnej ekspansji Ryanair nie doprowadził do wycofania się drugiego z wspomnianych przewoźników, który jako jedyny operuje z i do głównego portu stolicy Norwegii.

Obok nowego połączenia do Oslo Rygge w letnim rozkładzie znajdziemy również tradycyjne loty do Dublina (dwa razy w tygodniu), Liverpoolu (dwa w tygodniu) i Londynu Stansted (siedem razy w tygodniu).

Poradnik jak tanio dojechać na lotnisko Szczecin-Goleniów >>>

2015-04-03 Szczecin Oslo Rygge 105 zl